Як замовити піцу додому?

доставка їжіПіца — це швидкий і дієвий спосіб надовго позбутися відчуття голоду. Але приготувати вдома справжню італійську піцу буває дуже не просто. Вам потрібне спеціальне обладнання для випікання страви. Також ресторани використовують спеціальні технології приготування, які створюють незабутній смак та аромат піци. Тому набагато легше замовити вже готову піцу додому.

Як готують піцу в ресторанах?

Піцейоло починає готувати ваше замовлення лише після його отримання. Сам процес приготування складається з декількох етапів:

  1. Вибір продуктів — найважливіший процес. Необхідно обирати лише свіжі та якісні продукти. Таким чином клієнти будуть задоволені, а репутація ресторану залишиться незаплямованою.
  2. Приготування — на нього досвідчений майстер витрачає не більше 5-7 хвилин. Різні заклади використовують різні технології приготування, щоб вирізнити свій продукт серед конкурентів. Багато ресторанів розробляють унікальні рецептури соусів або додають у тісто особливі спеції.
  3. Перевірка готової страви. Готова піца повинна відповідати усім стандартам якості, бути ідеально приготованою, щоб клієнт і надалі замовляв доставку у цьому ресторані.

Доставка

Ресторани намагаються під час доставки зберегти піцу у її первісному вигляді. Важливу увагу приділяють збереженню страви теплою. Для цього використовують різні способи. Коробку можуть обгортати фольгою або іншими матеріалами, що підтримують температуру. Сама коробка має бути цілую і мати гарний вигляд.

Після цього коробку з піцою кладуть у термосумку. Вона допомагає кур’єру довести ваше замовлення теплим або навіть гарячим. Час доставки досить відносний. Більшість служб обіцяють здійснити доставку протягом години. Більш точний час вам повідомить менеджер. Він також зв’яжеться з вами у разі виникнення будь-яких труднощів чи затримок.

Де замовити піцу в Києві?

У Києві існує багато закладів, де ви можете швидко замовити доставку піци додому. Це перш за все піцерії та ресторани італійської кухні. Під час вибору сервісу звертайте увагу на умови доставки. Це в першу чергу мінімальна сума замовлення — в середньому 150-200 грн. Також враховуйте час доставки та способи оплати.

Безкоштовна доставка піци в Києві доступна на сайті https://ilmolino.ua/delivery/pizza.html. Окрім піци, в ресторані Іль Моліно можна замовити й інші страви італійської кухні.

Новости и мир

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

twenty − 8 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: